PRECES NAV MAINAMAS.

Pasūtījumam ir pievienota atgriešanas veidlapa.
Ja neatradāt pasūtījumam pievienoto atgriešanas veidlapu, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu. pa pastu: info@komoda.lt un mēs nosūtīsim atgriešanas veidlapu uz jūsu e-pastu. pasts

ATMAKSAS
- Atgriešanas termiņš ir 20 dienas no preces/-u saņemšanas dienas.
- Atgrieztā prece jānosūta kārtīgā un nebojātā iepakojumā. (Piem.: izmantojot aploksnes vai paku kastes)
- Atgrieztajām precēm jābūt nebojātām, nelietotām un nebojātām, un ar visām precēm piestiprinātām etiķetēm.
- Mēs iesakām nosūtīt aizpildītu atgriešanas veidlapu kopā ar precēm ierakstītā sūtījumā uz adresi: Mainų g. 6-305, LT94101 Klaipēda.
Visas preces atgriešanas izmaksas sedz sūtītājs, un saņēmējs tās neatmaksā.
- Preces varat atgriezt arī pie jebkura paku piegādes dienesta kurjera, norādot piegādes adresi: Mainų g. 6-305, LT94101 Klaipēda. Preces nevar atgriezt pasta automātos.
- Naudas atmaksa tiek veikta 14 darba dienu laikā no preces saņemšanas dienas un pēc Jūsu informēšanas, ka atgrieztā prece ir saņemta e-pastā. pa pastu
SVARĪGA INFORMĀCIJA: Ja pasūtītās preces nonāca pie jums bojātas, brāķa, notraipītas vai neatbilst aprakstā norādītajai informācijai, lūdzu, informējiet mūs pa tālruni: +37065100101 vai pa pastu: info@komoda.lt
Šajā gadījumā problēmas risinām draudzīgi un operatīvi.

SVARĪGA INFORMĀCIJA
No 2022. gada novembra 1 d. nauda NETIKS atmaksāta par atgrieztām precēm, kas zaudējušas savu nopērkamo izskatu.
Preci, kas zaudējusi savu tirgojamo izskatu, sauc, ja:
- Nāk ar acīmredzamām nolietojuma pazīmēm (smaka, nolietota papīra etiķete). Ja preci mērojat vai glabājat ilgāku laiku, jūsu pienākums ir nodrošināt, lai šī prece būtu visos aspektos jauna un nav zaudējusi savu komerciālo izskatu.
- Nosmērēts ar kosmētiku (dekoratīvā kosmētika, dezodoranti utt.)
- Ar svešām, nerūpnieciskām smaržām. Atgriezto preci lūdzam līdz nosūtīšanai uzglabāt aizzīmogotā iepakojumā, pasargājot maisiņu no ēdiena gatavošanas smaržām.

Pēc atgrieztas preces, kas zaudējusi savu noieta izskatu vai preces, kuras atgriešanas termiņš ir beidzies, saņemšanas nosūtīsim caur DPD vai LP Express termināli.

Nepiemērotas kvalitātes preces tiek atgrieztas saskaņā ar "Mazumtirdzniecības noteikumiem", kas apstiprināti ar Lietuvas Republikas valdības lēmumu.

NEEJAMĀS PRIEKŠCES Mājas, auto, vannas istabas smaržas, piepūšamie pludmales izstrādājumi.